Předvánoční koncert flétnového souboru "Capella flauta"

 

plakát předvánočního koncertu flétnového soubora "Capella flauta"

plakát předvánočního koncertu flétnového soubora "Capella flauta"

 

program

program

 

Zpravidla poslední pondělí školního vyučování před nástupen vánočních svátků bývá v našem městě vyhrazeno předvánočnímu koncertu Flétnového souboru Capella flauta ZUŠ Březnice. Ani letos jsme nezapomněli a připravili pro veřejnost další z řady předvánočních koncertů.

 

V pondělí 16. prosince 2013 v 17.00 hodin se všichni účinkující sešli v Reprezentačním sále Městského úřadu, kde svým hudebním vystoupením se snažili přenést na posluchače atmosféru adventního období, které bychom měli naplnit klidem, rozjímáním, pokorou, láskou ale třeba i vzpomínáním na naše blízké, které nejsou už mezi námi. A snad se nám to alespoň trochu povedlo.

Flétnový soubor Capella flauta se pod vedením pana učitele Tomáše Bláhy neustále rozrůstá - a aktuálně v něm hraje 17 členů. V jednotlivých sekcích zobcových fléten, vč. těch největších basových, hrají vždy minimálně 3 muzikanti: z tohoto důvodu se pan učitel Tomáš Bláha mohl ujmout role dirigenta. Zcela zaplněný hudební sál odměnil účinkující dlohotrvajícím potleskem.

 

Nesmíme zapomenout na našeho věrného Adama Závodského, který svou klavírní hrou vyplňuje jednotlivé bloky. Za poslední půlrok udělal - pod vedením paní profesorky Magdy Štajnochrové - na klavírní technice a výrazovosti veliký pokrok.

 

 

fotogalerie:    

 

flétnový soubor Capella flauta - p. učitel Tomáš Bláha jako dirigentletos členové souboru museli stát - sedící by se do sálu ani nevešliKristýna Kurfiřtová, Johana Prüglová, Barbora EichlerováAdam Závodský
během Brahmsova Capricciapoděkovánípublikumflétnový soubor Capella flauta
flétnový soubor Capella flautapan učitele Tomáš Bláha s taktovkou v rucezávěrečná skladba

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít