Vystoupení žáků naší školy při pravidelném setkání členů SPCCH

 

 

pozvánka

pozvánka

 

Vždy druhý říjnový týden bývá v Březnici vyhrazen pravidelnému setkání občanů našeho města ve zdejším kulturním domě. Vlastní program oživují svými výstupy děti z obou mateřských škol, žáci základní školy a samozřejmě i my, Základní umělecká škola Březnice. Koncepčně jsme pojali vystoupení žáků jako především hra evergreenových písní z 50., 60. a 70 let - aby přítomní mohli zavzpomínat na dobu svého mládí.

 

Nejinak tomu bylo i letos. V úterý 8. října 2013 ve 14:30 proběhla schůze - setkání členů (a nejenom členů) SPCCH v KD Březnice, v jejímž průběhu předvedli své dovednosti i žáci naší školy.

  

Byli to:

Klára Polívková a Jindřiška Zíková - zahrály ve dvou výstupech 4 české národní písně v úpravě pro 4-ruční klavír ("Nad Podolím" / "Řekni, řekni, řekni jí" / "Káčo, Káčo Kulichova" / "Už je to uděláno" ).

Vítek Nekl na lesní roh zahrál píseň "Pár havraních copánků".

Martin Šťastný na akordeon zahrál ústřední melodii "Nestůj a pojď" z filmu "Páni kluci".

Lukáš Veselý na trubku zahrál známý evergreen "Only You".

 

Účinkující byli ze tříd paní učitelky Věry Obdržalové, pana učitele Tomáše Bláhy a ředitele školy Přemysla Zíky, který zároveň doprovázel účinkující na klavír. Slovem provázela paní Ježková.

 

 

fotogalerie:   

 

připravené křídlo značky Petrof pro účinkujícípan učitel Tomáš Bláha s ůčinkujícími před koncertem: Vít Nekl, Lukáš Veselý a Martin ŠťastnýJindřiška Zíková a Klára Polívková čekají, až na ně přijde řadapohled do sálu
naši věrní posluchači při pohledu z balkónuprogramem jako vždy provázela paní Věra Ježkováz vystoupení dětí II. MŠ Březnicemladé klavíristky Klára Polívková a Jindřiška Zíková
Lukáš Veselý hrál na trubku

 

 

děkovný dopis

děkovný dopis

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít