Vystoupení žáků naší školy při pravidelném setkání členů MO STP

 

pozvánka na schůzi

pozvánka na schůzi

 

Vystoupení žáků ZUŠ Březnice na setkání našich spoluobčanů při schůzích MO STP patří už tradici. To letošní zasedání se odehrálo jako vždy druhé úterý v říjnu - tedy 13. října 2015 ve 14:30 v březnickém kulturním domě. Tentokráte však do našeho připravovaného vystoupení nepříznivě zasáhl v podobě týdenního zájezdu některých tříd zdejší ZŠ do Skotska - a proto zde přítomní vyslechli poněkud jiné skladby, než jaké slýchávali na minulých srazech. Byly to předvším skladby v mírně jazzových úpravách (Jaroslav Pruner - Vzpomínky, evergren Blue Moon aj.), dále zazněla jedna „barevná" impresionistická skladba (Selim Palmgren - Májová noc) a nakonec posluchači uslyšeli i jednu populární píseň (Paul Anka - Put your head on my Shoulder).

 

Postupně se veřejnosti představili: na klavír Jindřiška Zíková a Klára Polívková, na akordeon zahrál Martin Šťastný a konečně ve 2 skladách na lesní roh Vít Nekl.

 

Účinkující byli ze třídy pana učitele Tomáše Bláhy, Václava Kovandy a ředitele školy Přemysla Zíky, který zároveň doprovázel na klavír.

 

 

fotogalerie:   

 

pořadem jako vždy provází paní Věra JežkováJindřiška Zíková zahájila naší hudební vložkupo Jindřišky klavírním vstupu zahrál na akordeon Martin Šťastnýlesní roh a Vít Nekl
na velikém jevišti se účinkující pomalu ztrácíKlára Polívková za klavíremnáš hudební program ukončil Vít Neklsál byl jako vždy nabitý k prasnutí

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít