Soutěže ZUŠ 2020

 

 

Ve školním roce 2019/2020 se žáci hudebního oboru účastnili těchto soutěží:

 

--------------------------

 

Karlovarský skřivánek

 

Krajské kolo této pěvecké soutěže se konalo ve středu 5. února 2020 v Mělníku ve zdějším Domově dětí a mládeže. ZUŠ Březnice reprezentovali 2 soutěžící - Kristián Fořt a Libuše Fořtová (ze třídy paní uč. Květy Ciznerové). Bohužel z důvodu nemoci nemohla s námi jet Tereza Sinkulová.

Kristián Fořt v kategorii A2 získal čestné uznání a skončil tak těsně za 3 postupujícími.

Libuše Fořtová ve své kategorii C2 jednoznačně dominovala a postoupila z 1. místa. Zároveň získala i ocenění "hlas lidu" - zde mohou hlasovat pouze soutěžící v dané kategorii.

 

Republikové klání v ZUŠ Šmeralova Karlovy Vary - úterý 24. března 2020

diplom: Kristián Fořt - čestné uznánídiplom za 1. místo (Libuše Fořtová)Libuše Fořtová a Kristián Fořt
Libuše Fořtová s diplomyLibuše Fořtová, Kristián Fořt a paní uč. Květa Ciznerováp. řed. Přemysl Zíka - klavírní doprovod, Libuše Fořtová, Kristián Fořt a paní uč. Květa Ciznerováspolečné foto všech zúčastněných

 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

 

Okresní kolo se již poněkolikáté uskutečnilo v nedalekém Rožmitále pod Třemšínem, ten letošní ročník pak ve čtvrtek 27. února 2020. ZUŠ Březnice vyslala 2 soutěžící.

Petr Fencl (pí. uč. Lena Zacharova) ve III.a. kategorii obsadil 2. místo.

Klára Polívková (p. řed. Přemysl Zíka) IX.a. kategorii vyhrála a postoupila do krajského kola, které se bude konat ve dnech 24. - 26. března v Berouně.

 

https://fotozusrozmital.rajce.idnes.cz/Okresni_kolo_souteze_ve_hre_na_klavir_27.2.2020/

soutěž zahájil ředitel ZUŠ JJR Rožmitál pod Třemšínem p. Michal Filinaza stoly sedí porotaPetr Fenclsoutěžící dopoledního bloku s diplomy
Klára Polívkovásoutěžící odpoledního blokua společně s porotou

 

 

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na housle

 

Okresní kolo ve hře na housle proběhlo pro změnu na druhém konci okresu, až v ZUŠ Sedlčany - a to v úterý 3. března 2020 Sedlčany. Za naší školu se okresního kola zúčastnily 2 houslistky ze třídy paní uč. Ivety Balkové, které byly zařazeny (podle data narození) do nejnižších kategorií.

Antonie Nešvarová vybojovala v 0. kategorii 2. místo.

Tereza Štefaniková skončila v 1. kategorii na 1. místě a celkově ji i v bodovém hodnocení vyhrála.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Oznámení: Vzhledem k současné situaci výskytu koronaviru a karanténě, byly všechny soutěže v letošním školním roce 2019/2020 zrušeny. Bohužel se tedy už nedovíme, jak by dopadla Libuše Fořtová na pěvecké soutěži v Karlových Varech a Klára Polívková klavírní soutěže v Berouně.

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít