SchoolStock 2022 (přehlídka ZUŠ okresu Příbram)

 

plakát

plakát

 

Příbramský SchoolStock 2022 se konal na náměstí T. G. Masaryka v rámci celorepublikové akce ZUŠ OPEN. Během odpoledne 26. května od 15.00 do 21.00 se představilo celkem devět souborů a kapel ze šesti různých základních uměleckých škol příbramského regionu, včetně Žákovského orchestru ZUŠ Březnice "TeenBand", hrajícího pod vedením p. uč. Tomáše Bláhy.

 

Posluchači uslyšeli barevnou škálu hudebních stylů odrážejících se v rozmanitých skladbách a písních. To vše se společným jmenovatelem, kterým jsou talentovaní mladí umělci, spojující lásku a vůli dělat hudbu pod vedením erudovaných pedagogů-kapelníků, kteří věnují svůj čas, zkušenosti a srdce práci s mladými muzikanty.

 

Vlastní pohodu při poslechu dobré hudby pak mohli všichni - účinkující i diváci podpořit ve stánku s občerstvením.

Akce byla finančně podpořena městem Příbram a vstup byl volný.

 

 

fotogalerie:  

 

 

zahajovací slovo moderátora pro naše vystoupeníslavnostní slovo starosty Města Příbram p. Mgr. Jana KonvalinkyŽákovský orchestr ZUŠ Březnice "TeenBand"Adina Kazdová (kytara)
Jindřiška Zíková (digitální klavír), pí. Kateřina Mertlíková (lesní roh)Lucie Hájková, Lenka Jedličková (saxofon)Linda Kazdová, Petr Špryňar (klarinet)Karel Šmatlák (tuba)
Mariana Šmatláková (trubka)p. uč. Tomáš Bláha (trubka, leader)Prokop Nekl (pozoun)Daniel Košta (elektrická kytara)
posluchačimaminka hned dvou členů našeho orchestru - paní Šmatlákovácelkový pohledcelkový pohled
žesťová sekce - Kateřina Merlíková, Štěpán Mertlík, p. uč. Tomáš BláhaKarel Šmatlákboční pohledp. uč. Tomáš Bláha
kapelník a aranžér - p. uč. Tomáš Bláha

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít