Přehrávky žáků ze třídy pana učitele Michala Filiny

 

 

Ve středu 22. listopadu 2023 v 17:00 hodin se v hudební sále školy uskutečnila třídní přehrávka žáků ze třídy pana učitele Michala Filiny.

Jelikož pan učitel Filina vyučuje hře na akordeon i klavír, tak se ten podvečer představili jak klavíristé, tak akordeonisté. Zastoupeny byly všechny ročníky, a tak zahrály děti ve věku od šesti do šestnácti let. Rodiče žáků a rodinní příslušníci vyslechli skladby od autorů klasické hudby, přes vyšší populár, až k hudbě populární. Sálek byl zcela zaplněn posluchači a dle reakcí rodičů se podvečerní hodinka vydařila. A tak vedle žákovských koncertů, kde hrají žáci různých vyučujících, se pomalu rodí tradice třídních přehrávek (v minulých letech např. to byly přehrávky žáků houslového oddělení). Pokud nastane podobná konstelace i ve druhém pololetí školního roku, žáci společně se svými rodiči se opětovně sejdou na stejné akci i v jarním období.

9.7.2024

letní prázdniny

Přejeme všem prosluněněné letní prázdniny plné neopakovatelných zážitků. Po prázdninách se můžete - po 25 letech - těšit na novou paní ředitelku.více »

Vyrobilo AG25
ZUS Březnice

Zavřít   Zavřít